Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Product Engineer

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Product Engineer
Kraków

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – producenta armatury sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej - osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: okolice Krakowa

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • bieżące raportowanie z badań wstępnych wykonanych w laboratorium,

  • uzyskiwanie dopuszczeń i wskazanych certyfikatów higienicznych dla produktów,

  • implementacja właściwych korekt produktu podczas jego cyklu życia,

  • odpowiedzialność za proces weryfikacji i zatwierdzania próbek wzorów (kontakt z dostawcami, analiza jakości, sporządzanie dokumentacji zgodnej z wymaganiami wewnętrznymi),

  • uczestnictwo w procesie certyfikacji produktu (sporządzanie etykiet, zlecanie/wykonywanie badań wstępnych obowiązujących na rynku),

  • wsparcie techniczne dla Kierowników ds. Produktu.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • możesz pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem na analogicznym stanowisku, także w tworzeniu i weryfikowaniu zgodności dokumentacji technicznej,

  • komunikujesz się w języku angielskim na poziomie B2,

  • znasz przepisy dotyczące rejestracji i dopuszczenia produktów instalacyjnych oraz grzewczych do obrotu,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B,

  • swobodnie poruszasz się w środowisku MS Office,

  • cechują Cię: umiejętność pracy pod presją czasu, inicjatywa w działaniu, a także komunikatywność, zaangażowanie, otwartość i nastawienie na współpracę z innymi.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe,

  • benefity pozapłacowe (m.in. karta Multisport, opieka medyczna itp.),

  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy)