Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Key Account Manager - branża spożywcza

Cała Polska

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Key Account Manager - branża spożywcza
Cała Polska

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych  Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – firmy dystrybucyjnej, działającej w branży spożywczej, mająca ugruntowaną pozycję na rynku, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Home office

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Realizację  strategii  sprzedaży wykorzystując możliwości rynkowe,
  • Współpracę z sieciami handlowymi na terenie całej Polski,
  • Negocjacje umów handlowych z centralami sieci handlowych i ich realizację,
  • Pozyskiwanie nowych kanałów dystrybucyjnych,
  • Realizację   strategii  produktu w tym cen, dynamiki sprzedaży i rentowności,
  • Kontrolę kosztów zgodnie z umowami handlowymi,
  • Budowanie solidnych relacji z klientami.

Wymagania

  • 3-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, zwłaszcza we współpracy z sieciami dyskontów,
  • Umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami,
  • Zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • Umiejętności przygotowywania raportów oraz analiz,
  • Bardzo dobrej obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w tym Excela),
  • Czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiających komunikację handlową,
  • Mile widziane doświadczenie z produktem z kategorii słodyczy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony, po 3-miesięcznym okresie próbnym,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód),
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Wysoka podstawę oraz atrakcyjny system premiowy,
  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę pracy,
  • Pracę z rozpoznawalnymi markami produktów spożywczych,
  • Możliwości rozwoju zawodowego, w tym awansu.