Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Marketing Project Leader

Warszawa

, Rekrutacja ukryta

Marketing Project Leader
Warszawa

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest firma o ugruntowanej na polskim rynku pozycji, oferująca doradztwo marketingowe i komunikacyjne, działająca w sektorze farmaceutycznym i medycznym. W związku z ciągłym, dynamicznym rozwojem swojej działalności, nasz Klient poszukuje osób na stanowisko:
Numer referencyjny: MPL/08.15
Miejsce pracy: Warszawa
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: przygotowywanie, wdrażanie i koordynowanie realizacji planów i strategii marketingowych dla prowadzonych projektów, identyfikacja potrzeb klientów i odbiorców danej grupy produktów, budowanie świadomości marki, aktywne plasowanie na rynku nowych produktów i kreowanie ich wizerunku. Ponadto, będzie odpowiedzialna za: przygotowywanie i realizowanie budżetów marketingowych, ciągłe poszukiwanie skutecznych rozwiązań marketingowych, a także aktywną współpracę ze środowiskiem medycznym.

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe,
• minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w firmie farmaceutycznej na stanowisku, Przedstawiciel Medyczny, Junior Product Manager lub minimum roczne jako Product Manager,
• mile widziane doświadczenie w firmach konsultingu medycznego,
• umiejętność koordynowania i prowadzenie projektów,
• orientacja na cel,
• umiejętność zjednywania poparcia dla swoich pomysłów,
• kreatywność,
• zdolność analitycznego myślenia,
• znajomość narzędzi stosowanych w budowaniu strategii marketingowych produktu,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• praktyczna znajomość programów MS Office (Word, Excel, Power Point),
• własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia.

Oferujemy

Firma oferuje:
• stabilne warunki współpracy i atrakcyjne wynagrodzenie,
• przyjazną atmosferę w dynamicznie funkcjonującej firmie,
• niezbędne narzędzia pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia interesujących doświadczeń.
Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego na kopercie lub w temacie e-mail.
Wszystkim zgłaszającym się gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach oraz pozyskanych w toku przeprowadzanych testów psychologicznych, testów umiejętności i predyspozycji zawodowych (zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) dla celów związanych z procesem rekrutacji prowadzonym przez Administratora ww. danych: GiP Consulting Iwonna Szumilas z siedzibą w Warszawie przy ul. Żelaznej 59 lok. 402, 00-848.
Niniejsza zgoda obejmuje również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłości o ile nie zmieni się cel przetwarzania.
Zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do przetwarzanych danych osobowych oraz prawie do ich poprawiania."