Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Wałbrzych
    (58-300)

Praca na stanowisku Inżynier surowca (obszar polimerów)

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Inżynier surowca (obszar polimerów)
Wałbrzych

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy z branży produkcyjnej - osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: ok. Świebodzic/Wałbrzycha

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • odpowiedzialność za opracowywanie, modyfikowanie, testowanie i ocenę nowych oraz istniejących materiałów,

  • rozbudowywanie w systemie ERP firmy zestawień rejestru surowców/materiałów (BOM) niezbędnych do wytworzenia produktu końcowego,

  • prowadzenie dokumentacji surowca w bazie danych IMDS,

  • wsparcie techniczne w zakresie przydatności materiałów,

  • udział w procesie tworzenia podręcznika projektowania,

  • współpraca z dostawcami, klientami, a także działami: produkcyjnym / rozwojowym w firmie,

  • zapewnienie aktualnej wiedzy na temat odpowiednich norm branżowych (VDA, AIAG, IMDS, CAMDS itp.).

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe związane z dziedziną inżynierii chemicznej lub pokrewną,

  • masz min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej działającej w branży polimerów i tworzyw sztucznych,

  • zdobyłeś praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania małymi/średnimi projektami,

  • używasz płynnie języka angielskiego w kontekście zawodowym,

  • cechują Cię: zmysł handlowy, umiejętność pracy w zespole, a także samodzielność i odpowiedzialność w podejmowanych decyzjach,

  • posiadasz umiejętność analizowania i porównywania danych technicznych materiałów polimerowych oraz potrafisz przygotować projekt eksperymentu do oceny,

  • wyróżnia Cię myślenie procesowe, a także zdolność strukturyzowania i upraszczania złożonych danych,

  • ukończyłeś szkolenia z zakresu zarządzania projektami (PRINCE2, Six Sigma Green Belt/ Black Belt itp.)

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wewnętrzny system szkoleń,

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych  (m.in.  rozszerzona opieka zdrowotna itp.).