Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Obersontheim
    (Niemcy)

Praca na stanowisku POMOCNIK BUDOWLANY – NIEMCY-MIASTO OBERSONTHEIM

Obersontheim

, Agencja Pracy Select

POMOCNIK BUDOWLANY – NIEMCY-MIASTO OBERSONTHEIM

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy-miasto Obersontheim
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na danym stanowisku:

● Rozbiórka, montaż i demontaż na budowie.
● Proste prace budowlane

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:

● Wykształcenie zawodowe: tak, wymagane.
● Doświadczenie zawodowe: mile wiedziane.
● Znajomość języków obcych: A2 niemiecki.
● Prawo jazdy: tak, jest wymagane.
● Samochód: samochód jest konieczny, przynajmniej jeden z dwóch pracowników powinien mieć samochód.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:

● Umowa o pracę jest ograniczona w czasie: nieograniczona
● Okres próbny: 6 miesięcy
● Godziny pracy: 40-50 godzin / Tydzień
● Gotowość do pracy zmianowej: zmiana dzienna, praca w weekendy.
● Wynagrodzenie godzinowe / BRUTTO: od 12,85 Euro/h brutto.
● Dni urlopowe: 24 dni.
● Zakwaterowanie: Zakwaterowanie w pobliżu miejsca zamieszkania i płatne na koniec miesiąca 300 Euro.
● Opieka / Instrukcja: Będziesz pod opieką w języku niemieckim.
● Sprzęt / odzież robocza: zapewniona przez pracodawcę.
TEST COVID – wymagany.