Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Herne
    (Niemcy)

Praca na stanowisku MONTER TRAS KABLOWYCH- NIEMCY-MIASTO HERNE

MONTER TRAS KABLOWYCH- NIEMCY-MIASTO HERNE
Herne

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy-miasto Herne
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na danym stanowisku:

● Układanie kabli w korytkach kablowych.
● Montaż i demontaż kabli.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:

● Wykształcenie zawodowe: tak, mile widziane doświadczenie w układaniu kabli.
● Doświadczenie zawodowe: niekonieczne, pracownicy są szkoleni.
● Znajomość języków obcych: A1 niemiecki lub angielski.
● Prawo jazdy: nie jest wymagane.
● Samochód: samochód nie jest konieczny.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:

● Umowa o pracę jest ograniczona w czasie: nieograniczona
● Okres próbny: 6 miesięcy
● Godziny pracy: 40-50 godzin / Tydzień
● Gotowość do pracy zmianowej: zmiana dzienna, praca w weekendy, nadgodziny.
● Wynagrodzenie godzinowe / BRUTTO: od 12,00 Euro/h brutto.
● Dni urlopowe: 25 dni.
● Zakwaterowanie: Dieta 25,00 Euro za dzień plus zakwaterowanie za darmo w pokojach dwuosobowych.
● Opieka / Instrukcja: Będziesz pod opieką w języku niemieckim oraz polskim.
● Sprzęt / odzież robocza: zapewniona przez pracodawcę.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.