Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Kierownik Działu Sprzedaży HoReCa

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Kierownik Działu Sprzedaży HoReCa
Katowice

Opis stanowiska

SMART-HR - JesteśmyAgencjąRekrutacyjnąrealizującąambitneprojektyrekrutacyjnedlanaszych Klientów.Cechujenasprecyzjawdziałaniuorazkrótkiczasrealizacjizleceń.

Dla naszego klienta – dostawcy urządzeń i maszyn dla przemysłu spożywczego, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy:Okolice Katowic

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Opracowywanie strategii sprzedażowej i marketingowej firmy w zakresie obsługi rynku HoReCa,
  • Tworzenie i realizację budżetu przychodowo-kosztowego,
  • Realizację celów sprzedażowych w zakresie sprzedaży profesjonalnego wyposażenia oraz usług dla branży gastronomicznej,
  • Koordynację działań podległego zespołu,
  • Rozwijanie rynku, prowadzenie negocjacji handlowych z kluczowymi klientami,
  • Nadzór nad przygotowywaniem ofert i kontraktów handlowych,
  • Badanie i analizę rynku, produktów oraz działań konkurencji,
  • Dbanie o efektywność i spójność komunikacji wewnętrznej, reprezentowanie firmy na targach i spotkaniach branżowych.

Wymagania

  • Znajomości i doświadczenia zawodowego związanego z rynkiem HoReCa,
  • Doświadczenia w realizacji projektów związanych z kompleksowym projektowaniem i montażem urządzeń gastronomicznych,
  • Znajomości technologii produkcji i przygotowania żywności,
  • Wiedzy z zakresu projektowania obiektów gastronomicznych,
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem handlowym,
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych,
  • Samodzielności i sumienności w realizacji zadań,
  • Preferowane wykształcenie kierunkowe gastronomiczne lub pokrewne,
  • Dyspozycyjności do wyjazdów służbowych na terenie Polski,
  • Znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Pracę z najwyższej jakości urządzeniami dla branży gastronomicznej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie, niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód, komputer,
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.