Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Papenburg
    (Niemcy)

Praca na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI NIEMCY-MIASTO – PAPENBURG

Papenburg

, Agencja Pracy Select

PRACOWNIK PRODUKCJI NIEMCY-MIASTO – PAPENBURG
Papenburg

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy-miasto Papenburg, zachodnio-północne Niemcy
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na danym stanowisku:

● Pakowanie szynki.
● Przestrzeganie przepisów sanitarnych i bhp.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:

● Wykształcenie zawodowe: Bardzo mile widziane są również osoby z doświadczeniem
● Doświadczenie zawodowe: nie, pracownicy są szkoleni / instruowani
● Znajomość języków obcych: nie jest wymagany
● Prawo jazdy: nie jest wymagane
● Samochód: Nie, samochód nie jest konieczny, tylko do dojazdów do pracy.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:

● Umowa o pracę jest ograniczona w czasie: umowa z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony, praca od 26.07.2021r.
● Okres próbny: nie ma.
● Godziny pracy: 40 – 50 godzin / tydzień.
● Gotowość do pracy zmianowej: 2 zmiany, praca od poniedziałku do piątku.
● Wynagrodzenie miesięczne / BRUTTO: 1 884,00 Euro + na rękę 165 Euro premii za wyniki.
● Dopłaty: brak diety.
● Zakwaterowanie: brak zakwaterowania, trzeba mieć własne zakwaterowanie.
● Opieka / Instrukcja: Będziesz pod opieką w języku polskim i niemieckim.
● Sprzęt / odzież robocza: zapewniona przez pracodawcę