Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Serwisant klimatyzacji i wentylacji

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Serwisant klimatyzacji i wentylacji
Gdańsk

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - producenta i dystrybutora urządzeń i rozwiązań HVAC- osoby do pracy na stanowisku:

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • aktualne przeglądy i bieżąca obsługa serwisowa klientów,
  • wykonywanie napraw i usuwanie usterek,
  • cykliczna konserwacja urządzeń,
  • sporządzanie dokumentacji serwisowej z wykonanych prac.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz doświadczenie w branży na podobnym stanowisku,
  • posiadasz wykształcenie kierunkowe (np. inżynieria środowiska/budowa maszyn itp.),
  • znasz podstawy elektrotechniki/elektroniki,
  • cechują Cię: dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • masz prawo jazdy kat. ’B’,
  • posiadasz uprawnienia SEP.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (system zadaniowy czasu pracy),
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • pakiet szkoleń technicznych/obsługa klienta itp.,
  • dużą samodzielność m.in. w zakresie elastycznego planowania pracy własnej,
  • narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy),
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.