Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Trzebnica
    (55-100)

Praca na stanowisku HANDLOWIEC STACJONARNY

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

HANDLOWIEC STACJONARNY
Trzebnica

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – firmy handlowo-usługowej – osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: okolice Trzebnicy

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • prowadzenie sprzedaży telefonicznej oraz pozyskiwanie nowych i opieka nad dotychczasowymi klientami firmy (sieci handlowe, hurtownie, agencje eventowe, instytucje, itp.),
  • dbanie o zadowolenie klienta,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów,
  • jesteś osobą pozytywnie nastawioną do pracy, umiesz i lubisz prowadzić rozmowy handlowe poprzez kontakt telefoniczny,
  • łatwo nawiązujesz kontakty,
  • płynnie posługujesz się j. angielskim w mowie i piśmie,
  • cechują Cię: silna motywacja do pracy, orientacja na realizację celów oraz upór i konsekwencja w działaniu,
  • jesteś dobrze zorganizowany i samodzielny w działaniu.

Oferujemy

Otrzymasz w zamian:

  • stabilne warunki zatrudnienia (UoP),
  • opiekę medyczną.
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych,
  • stałe godziny pracy,
  • pracę w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez dodatkowe szkolenia.