Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Commercial and Development Manager

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Commercial and Development Manager
Warszawa

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta –  generalnego przedstawiciela w Polsce, międzynarodowej firmy produkcyjnej,  wyspecjalizowanego w produkcji urządzeń do ogrzewania wody i powietrza, rozwiązań dla budownictwa mieszkalnego i użytkowego, oraz kotłów przemysłowych  - osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa - Włocławek

(częściowo zdalny tryb pracy)

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • tworzenie strategii rozwoju rynku projektowego pod produkty wewnętrzne firmy (kotły i pompy ciepła),
  • twórcze ukierunkowanie oraz zarządzanie strategiami wdrożeniowymi oraz posprzedażowymi produktu,
  • pozyskiwanie oraz ścisła współpraca z siecią biur projektowych, projektantami oraz deweloperami na rynku mieszkaniowym oraz komercyjnym,
  • właściwe określenie potencjału biznesowego oraz zaspokojenie potrzeb rynkowych,
  • prowadzenie negocjacji kontraktów oraz umów,
  • doradztwo produktowe oraz przeprowadzanie szkoleń technicznych dla ekip handlowych,
  • reprezentowanie firmy na rynku ogólnopolskim.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe inżynieryjne,
  • masz min. 3-letnie doświadczenie jako Manager ds. projektu lub produktu,
  • posługujesz się j. angielskim na poziomie komunikatywnym (min. B1),
  • Twoja wiedza z zakresu inwestycji z branży HVAC i pokrewnych jest na wysokim poziomie,
  • znasz rynek ogólnopolski i czujesz się doskonałym partnerem biznesowym wykazującym inicjatywę w działaniu,
  • posiadasz wysoko rozwinięte zdolności analityczne, interpersonalne, a także komunikacyjne,
  • jesteś mobilny, zorganizowany i posiadasz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • stabilną podstawę przy zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe, telefon, laptop),
  • ubezpieczenie zdrowotne.