Branża

  • Bankowość / Księgowość

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Warszawa (Praga-Południe)
    (03-812)

Praca na stanowisku Doradca klienta/Expert

Warszawa (Praga-Południe)

, SALES GROUP SP Z O.O.

Doradca klienta/Expert

Opis stanowiska

Firma Sales Group sp. z o.o.

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. Mamy oddziały na terenie całej Polski. Współpracujemy      z wiodącymi instytucjami finansowymi na rynku w zakresie kredytów gotówkowych, kredytów biznesowych.

Nasza firma jest godna zaufania o czym świadczy przyznane nam prestiżowego Godła Inwestora

w Kapitał Ludzki

poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta

w Warszawie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację indywidualnych planów sprzedażowych, pozyskiwanie Klientów oraz przeprowadzanie spotkań. Do obowiązków należy również dbanie o relacje z Klientami oraz obsługa posprzedażowa

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • Wysoka motywacja do pracy, chęć uzyskiwania ponadprzeciętnych wyników
  • Dobra organizacja pracy
  • Dynamizm
  • Konsekwencja i skuteczność w działaniu
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Umiejętność obsługi komputera (Microsoft Office)

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w atmosferze sprzyjającej ciągłemu rozwojowi
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę dającą możliwość rozwoju
  • Narzędzia potrzebne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • Szkolenia przygotowujące do pracy jak również podnoszące kwalifikacje