Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Kraków (Kraków-Śródmieście)
    (31-157)

Praca na stanowisku specjalista ds. pozyskiwania funduszy

Kraków (Kraków-Śródmieście)

, Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

specjalista ds. pozyskiwania funduszy

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

a)      Poszukiwanie źródeł finansowania zewnętrznego odpowiednich do potrzeb uczelni,

b)      Informowanie jednostek i pracowników o ogłoszonych naborach wniosków,

c)      Przygotowywanie wniosków w zakresie formalnym,

d)      Monitorowanie przebiegu realizacji projektów dofinasowanych ze źródeł zewnętrznych,

e)      Współpraca w rozliczaniu projektów, grantów, środków na utrzymanie potencjału badawczego oraz badania naukowe i prace rozwojowe,

f)       Współpraca przy komercjalizacji wyników badań naukowych,

g)      Prowadzenie sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej w zakresie realizowanych projektów.

Wymagania

Niezbędne wymagania w zakresie kwalifikacji i umiejętności:

a)      wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, zarządzanie, prawo, administracja) i 3-letni staż pracy lub średnie i 8-letni staż pracy,

b)      znajomość przepisów prawa z zakresu zasad finansowania nauki, zamówień publicznych, finansów publicznych,

c)      umiejętność posługiwania się biurowymi programami komputerowymi w stopniu umożliwiającym sprawne wywiązywanie się z obowiązków.

Dodatkowe wymagania:

a)      preferowane min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej i innych środków zewnętrznych w jednostce sektora finansów publicznych,

b)      mile widziane: studia podyplomowe z zakresu rozliczania środków pochodzących z Unii Europejskiej, doświadczenie pracy w szkole wyższej,

c)      pożądane kompetencje osobiste i społeczne: umiejętność pracy w zespole, doskonała organizacja pracy własnej, umiejętność myślenia analitycznego, umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Wymagane dokumenty :

a)      List motywacyjny,

b)      Curriculum Vitae

c)      kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż pracy,

d) kopie zaświadczeń o ukończonych kursach lub szkoleniach, jeśli są konieczne do potwierdzenia posiadanych kwalifikacji lub nabytych umiejętności.

Oferujemy

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Pracowniczych (w budynku głównym ASP w Krakowie przy pl. Matejki 13, pok. 108) z dopiskiem: "oferta w naborze na stanowisko specjalisty ds. pozyskiwania funduszy" do dnia 19.08.2015.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (t.jedn. Dz. U. 2014r., poz. 1182)”

 Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zastrzega sobie prawo do powiadomienia  o zakwalifikowaniu do dalszych etapów naboru jedynie wybranych kandydatów, a także do niewyłonienia kandydatury do zatrudnienia.