Branża

  • Gastronomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Rotterdam
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Kucharz

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Kucharz
Rotterdam

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – obiektu hotelowo - gastronomicznego – osoby do pracy, na stanowisku:

KUCHARZ- CATERING DIETETYCZNY

 Miejsce pracy: Okolice Zbąszynia

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  •  przygotowanie potraw,

  •  nadzór nad przestrzeganiem porządku i przepisów BHP w kuchni,

  •  dbanie o estetyczny wygląd przygotowanych potraw,

  •   nadzorowanie jakości zamawianych produktów oraz racjonalnego dysponowania składnikami,

  •   przydzielanie zadań i prac pomocnikom i osobom pracującym w kuchni,

  • pilnowanie świeżości produktów spożywczych,

  •  dbanie o ewentualną naprawę lub wymianę akcesoriów i sprzętów kuchennych.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  •  posiadasz doświadczenie w pracy w gastronomii (hotele, imprezy cateringowe), a gotowanie to twoja pasja,

  •  masz doświadczenie na podobnym stanowisku - atut mile widziany,

  •  cechujesz się wysoką kulturą osobistą,

  •  jesteś osobą sumienną, która potrafi pracować w zespole,

  •  posiadasz aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub możesz taką wyrobić.

Oferujemy

  • Pracodawca oferuje:

    •  stałą umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,

    •  szansę rozwoju osobistego,

    •  nieodpłatne zakwaterowanie

    •  obiady pracownicze

    •  możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach organizowanych przez   firmę.