Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku HR Business Partner

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

HR Business Partner
Wrocław

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – firmy z branży IT – osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • wspieranie zespołów w zakresie rozwijania, wdrażania rozwiązań HR oraz realizacji celów biznesowych,

  • tworzenie regulaminów wewnętrznych i ich okresowa weryfikacja,

  • doskonalenie narzędzi rekrutacyjnych oraz procesu weryfikacji kompetencji kandydatów,

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych i onboardingu,

  • komunikacja z pracownikami i monitorowanie ich rozwoju zawodowego.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe oraz min. 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie IT,

  • znasz przepisy prawa pracy oraz posiadasz wiedzę z zakresu zarządzania biznesem,

  • znasz język angielski na poziomie min. B2,

  • biegle posługujesz się pakietem MS Office, znasz rozwiązania tj. LinkedIn Business Solutions,

  • cechują Cię: umiejętność rozwiązywania problemów, inicjatywa i komunikatywność.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku,

  • elastyczną formę zatrudnienia wg preferencji Kandydata (UoP/B2B),

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia do pracy.