Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Rekruter

Poznań

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Rekruter
Poznań

Opis stanowiska

  • Rekrutacja pracowników zgodnie z zapotrzebowaniem kontrahentów,

  • Pomoc przy załatwianiu formalności związanych z legalnym zatrudnieniem,

  • Stały kontakt z pracownikami.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 1 rok,

  • Znajomość języka polskiego, ukraińskiego i rosyjskiego,

  • Odpowiedzialne podejście do obowiązków,

  • Znajomość przepisów legalnego przebywania obcokrajowców.

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie na umowę zlecenie, po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie 18,30 zł brutto/godzinę + premia,

  • Wsparcie koordynatora na każdym etapie zatrudnienia,

  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy,

  • Godziny pracy: 08:00- 16:00 (poniedziałek-piątek).