Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Warszawa (Białołęka)
    (03-230)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Kurier - Kierowca

Warszawa (Białołęka)

, Robin

Kurier - Kierowca

Opis stanowiska

Szukasz pracy od zaraz to oferta dla Ciebie!
Zatrudnię kierowce w firmie kurierskiej. Główne zadanie to: odbiór i doręczenie przesyłek. Magazyn załadunku i wyładunku na ulicy Daniszewskiej.

Wymagania

Wymagania: prawo jazdy kat.b, zaświadczenie o niekaralności, dyspozycyjność.

Oferujemy

Zapewniamy: samochód firmowy typu bus oraz inne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy.
Wynagrodzenie adekwatne do wyników.

Proszę o kontakt telefoniczny 534 405 500