Branża

  • Transport / Kierowcy

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Wrocław (Wrocław-Psie Pole)
    (51-147)

Praca na stanowisku Kierowca kat. B - rozwożenie cateringu

Wrocław (Wrocław-Psie Pole)

, Jak Jeść Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

"Jak Jeść" to firma cateringowa z wieloletnim doświadczeniem na rynku wrocławskim. Codziennie przygotowujemy posiłki dla osob indywidualnych, placówek edukacyjnych oraz Klientów biznesowych. Dzięki młodemu zespołowi dynamicznie rozwijamy naszą produkcję zgodnie z trendami w gastronomii. Praca u nas to szansa na rozwój i zdobycie nowych umiejętności!

Kierowca kat. B - rozwożenie cateringu

Opis stanowiska

Poszukujemy kierowcy do rozwożenia cateringu.

Transport firmowymi samochodami typu minivan.

Praca w godzinach 4:00 - 11:30

Wymagania

- prawo jazdy kat. B

- doświadczenie w prowadzeniu samochodu

- podstawowa znajomość topografii Wrocławia

- możliwość wyrobienia książeczki SanEpid

- samodzielność, rzetelność

Oferujemy

- umowa o pracę

- samochód służbowy

- stałe trasy

- stabilne zatrudnienie na długi okres