Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI / CZECHY

Lublin

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

PRACOWNIK PRODUKCJI / CZECHY
Lublin

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9145) poszukuje osób do pracy w Czechach, na stanowisku pracownik produkcji.

Praca z zakwaterowaniem na miejscu.

Miejsce pracy: Mikulov, okolice Brna

Obowiązki:

  • Praca na produkcji,
  • Montaż podzespołów elektrycznych i elektronicznych,
  • Obsługa maszyn,

Wymagania

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
  • Chęć i motywacja do pracy,
  • Chęć podjęcia pracy z zakwaterowaniem na terenie Czech,

Oferujemy

Oferta:

  •          Umowa o pracę z czeskim pracodawcą,
  •          Praca na pełny etat / możliwość nadgodzin,
  •          Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki,
  •          Praca również dla par, grup.