Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Moerdijk
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Konserwator- złota rączka- malarz / Moerdijk

Moerdijk

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Konserwator- złota rączka- malarz / Moerdijk
Moerdijk

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) poszukuje pracownika na stanowisko: konserwator - złota rączka - malarz.

Miejsce pracy: Moerdijk

Obowiązki
- malowanie wyznaczonych elementów na hali produkcyjnej- ściany, drzwi, ramy okienne, ścieżki

Wymagania

Wymagania
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w malowaniu atutem
- odpowiedzialność oraz elastyczność
- prawo jazdy

Oferujemy

Oferujemy
- wynagrodzenie: 12,96 euro brutto/h
- praca na jedną zmianę 07:00 do 16:00
- praca na pełny etat – 5 dni w tygodniu
- zakwaterowanie
- stała praca na długi okres czasu
- ubezpieczenie
- holenderska umowa