Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI / KURIM

Katowice

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

PRACOWNIK PRODUKCJI / KURIM
Katowice

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia Kbti Poland (cert. 9154) poszukuje dla swojego klienta osób do pracy na produkcji w Czechach.   Możliwość pracy dla osób bez doświadczenia, bez znajomości języka, dla par oraz grup.

Lokalizacja: Kurim (15km od Brna)

Możliwość przyjazdu: 26.09.2021

Obowiązki

- Wykonywanie prostych praca produkcyjnych,
- Montaż podzespołów elektrycznych / elektronicznych do samochodów , montaż kabli

Wymagania

Wymagania

- Brak przeciwwskazań do pracy
- Dojazd do Czech we własnym zakresie
- Motywacja i chęć do pracy

Oferujemy

Oferujemy

- Czeska umowa o pracę
- Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie na  miejscu
- Możliwość stabilnego, długoterminowego zatrudnienia
- Całkowity zwrot kosztów dojazdu do Czech
- Zwrot kosztów dojazdu do pracy
- Zarobki w przeliczeniu: od 3 000zł netto + liczne dodatki do wynagrodzenia
- Możliwość nadgodzin (dodatkowo lepiej płatnych).
- Praca w systemie dwuzmianowym: 6:00-18:00 oraz 18:00-6:00.
- Bon powitalny
- Dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy.