Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Kąty Wrocławskie
    (55-080)

Praca na stanowisku PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO w branży paliwowej

PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO w branży paliwowej
Kąty Wrocławskie

Opis stanowiska

  •          Tworzenie ofert handlowych oraz prowadzenie rozmów z klientami
  •          Wyszukiwanie przetargów pod kątem możliwości biznesowych firmy
  •          Analiza i przygotowywanie dokumentacji przetargowej
  •          Tworzenie wycen do ofert przetargowych i analiza ich rentowności
  •          Obsługa systemu komputerowego Comarch

Wymagania

·         Wykształcenie minimum średnie

·         Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

·         Doświadczenie w tworzeniu ofert

·         Komunikatywność

·         Znajomość MS Excel – warunek konieczny;

·         Mile widziana wiedza na temat branży paliwowej

·         Mile widziana znajomość obsługi programu Comarch

·         Zmysł handlowy

·         Prawo jazdy i własny samochód (mile widziane)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w wiodącej na rynku firmie zajmującej się sprzedażą paliw płynnych
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę na pełen etat (praca częściowo w trybie zdalnym)
  • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy
  • Szkolenia
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz miłą atmosferę pracy