Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Reklama/ Grafika / Fotografia

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Kraków (Kraków-Podgórze)
    (30-432)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku pracownik techniczny

Kraków (Kraków-Podgórze)

, Code Reklamy
zakończona
Opublikowane 2015-08-19 00:03:28

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

pracownik techniczny
Kraków (Kraków-Podgórze)

Opis stanowiska

Obowiązki - wyklejanie plansz reklamowych, samochodów, witryn, montaże,

Wymagania

zdolności manualne (najchętniej po liceum plastycznym), prawo jazdy,
samodzielne organizowanie stanowiska pracy

Oferujemy

absolwenci szkół plastycznych i pokrewnych
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.