Branża

  • IT

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-010)

Praca na stanowisku Administrator IT

Rzeszów

, Assunto Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku pracodawców oraz osób poszukujących pracy.

Naszą misją jest realizowanie procesów rekrutacyjnych dla naszych Klientów tak,aby zarówno Pracodawca jak i Pracownik mieli satysfakcję z wzajemnej współpracy.

Administrator IT
Rzeszów

Opis stanowiska

  • Zapewnienie ciągłej dostępności systemów informatycznych, aplikacji, komponentów infrastruktury i usług,
  • Identyfikacja i eliminowanie zagrożeń mogących wpływać na ciągłość działania infrastruktury,
  • Aktywny udział w wewnętrznych projektach wdrożeniowych, udział w procesie planowania i rozbudowy infrastruktury,
  • Stały monitoring i kontrola podległych systemów,
  • Automatyzacja i optymalizacja procesów, wdrażanie nowych rozwiązań,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi,
  • Administracja, konfiguracja i monitoring infrastruktury serwerów Windows i Linux zarówno w środowisku fizycznym jak i wirtualnym,
  • Utrzymywanie i przygotowywanie środowisk testowych,
  • Nadzór nad wykonywaniem kopii bezpieczeństwa,
  • Czynne uczestnictwo w rozwiązywaniu incydentów i problemów,
  • Umiejętność zarządzania sieciami LAN i WAN, konfiguracji urządzeń sieciowych i bezpieczeństwa (routery, switche, FW, Wi-Fi),
  • Administracja Active Directory,
  • Administracja usługą M365,
  • Rozwiązywanie problemów z działaniem sieci (routery, przełączniki, urządzenia firewall, Wi-Fi), utrzymanie w ruchu urządzeń sieciowych,
  • Administracja Centralką telefoniczną,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej, elastyczny czas pracy.

Wymagania

  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku,
  • Podstawowa znajomość SQL, umiejętność tworzenia skryptów administracyjnych/automatyzujących PowerShell, podstawy programowania,
  • B. dobra znajomość Active Directory,
  • Praktyczna znajomość środowisk wirtualizacyjnych HA Hyper-V, VMWare,
  • Znajomość Windows Server na poziomie administratora usługi (Ms-SQL, IIS, Sharepoint, AD, DHCP, DNS),
  • Znajomość rozwiązań typu private cloud, public cloud w tym Azure oraz/lub AWS,
  • Umiejętność wdrażania i eksploatacji centralnych rozwiązań antywirusowych, monitoringu aktywności użytkowników, korelacji zdarzeń czy security,
  • Wiedza w zakresie zabezpieczeń systemów informatycznych, bezpieczeństwa sieciowego, bezpieczeństwa aplikacji, zagrożeń i metod ich eliminacji,
  • Wiedza w zakresie sieci bezprzewodowych i urządzeń przenośnych,
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • Umiejętność pozyskiwania i stosowania wiedzy technicznej,
  • Terminowość w realizacji zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość narzędzi do monitorowania infrastruktury IT oraz backupu i odtwarzania,