Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku LABORANT (Bogumiłów)

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

LABORANT (Bogumiłów)
Bełchatów

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Bogumiłów
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Zadania na danym stanowisku:
– Pobieranie próbek do analizy.
– Wykonywanie prostych analiz chemicznych.
– Przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji.
– Okresowy przegląd szkła laboratoryjnego oraz sprzętu do przeprowadzania analiz.
– Dbałość o dobry poziom bezpieczeństwa, jakości urządzeń oraz instalacji w laboratorium, w tym także okresowa kalibracja sprzętu.

Wymagania

Wymagania:
– Wykształcenie kierunkowe: biologiczne lub chemiczne.
– Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
– Dyspozycyjność – praca na dwie zmiany po 10 godzin (również w weekendy) w godzinach 6-16; 18-4.
– Wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy

Oferujemy:
– Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową. Po czterech miesiącach możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez firmę.
– Stabilne warunki zatrudnienia.
– Wynagrodzenie zasadnicze 4230,00 zł brutto + ok. 500 zł premii.
– Dopłata za dojazd !