Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Poznań (Poznań-Stare Miasto)
    (61-896)

Praca na stanowisku Ślusarz (Niemcy)

Cała Polska

, SILVERHAND

Opis działalności firmy

SILVERHAND KRAZ 7822 jest Agencją Zatrudnienia godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy (biura w Rumunii i na Słowacji).

Ślusarz (Niemcy)
Cała Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Bawaria, Monachium, Augsburg, Nördlingen

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należą:

- montaż konstrukcji stalowych
- wykonywanie prac według rysunku technicznego
- przygotowywanie elementów do spawania
- obsługa maszyn i urządzeń ślusarskich

Wymagania

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego - sprawdzana rozmową telefoniczną przez naszego konsultanta
- mile widziany wyuczony zawód: ślusarz (ale nie jest to warunek konieczny)
- doświadczenie w zawodzie
- prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)

Oferujemy

- zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)
- atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne w granicach 1900 euro netto
- zakwaterowanie w dobrych warunkach, zorganizowane przez Pracodawcę
- składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę (podane powyżej wynagrodzenie jest wynagrodzeniem netto, tzn. po opodatkowaniu oraz oskładkowaniu)
- zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie
- możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
- możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
- możliwość regularnych zjazdów do Polski
- ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
- respektowane prawo do urlopu
- nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)