Branża

  • IT

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Wrocław (Wrocław-Krzyki)
    (53-125)

Praca na stanowisku Key Account Manager Portalu Internetowego

Wrocław (Wrocław-Krzyki)

, MPLOY Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

MPLOY Sp. z o.o. jest operatorem portalu www.recrute.pl oferującego nowoczesne narzędzia do zarządzania rekrutacjami personelu

Key Account Manager Portalu Internetowego

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby bezpośrednio odpowiedzialnej za sprzedaż usług Portalu. Wybrana przez nas osoba będzie aktywnie współtworzyć ofertę produktową, uczestniczyć w tworzeniu strategii marketingowej oraz aktywnie pozyskiwać nowych Klientów.

Wymagania

Wymagamy:

- kreatywności
- otwartości na nowe wyzwania i pomysły
- samodyscypliny
- determinacji
- doświadczenie w sprzedaży mile widziane, choć niekonieczne
- wysokich zdolności interpersonalnych, łatwości nawiązywania kontaktów

W przypadku osobistego spotkania konieczne będzie adekwatne przygotowanie się do rozmowy rekrutacyjnej.

Oferujemy

Na stanowisku oferujemy:

- pracę w młodym zespole ludzi uśmiechniętych
- atrakcyjne wynagrodzenie zawierające premie wynikowe
- możliwość elastycznego doboru godzin pracy
- świetlaną przyszłość !!!