Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Toruń
    (87-100)

Praca na stanowisku Kontroler procesów produkcyjnych w Azji

Kontroler procesów produkcyjnych w Azji
Toruń

Opis stanowiska

 -  Nadzór nad produkcją w Chinach oraz Korei płd
-  Całość procesów od prefabrykacji stali aż do końcowego uruchomienie urządzeń
-  Nadzór nad uruchomieniem urządzeń na statkach

Wymagania

-  Wykształcenia technicznego
-  Język angielski
-  Gotowość do częstych i długotrwałych podróży zagranicznych

Oferujemy

-  Praca w firmie o zasięgu globalnym
-  Stabilne zatrudnienie
-  Pracę w międzynarodowym środowisku
-  Praca w układzie cyklicznym z dłuższymi oddelegowaniami do Azji
-  Możliwość poznania najbardziej odległych zakątków i kultury świata