Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Hamburg
    (Niemcy)

Praca na stanowisku STOLARZ (budowlany, meblowy, montażysta stolarki okiennej)

STOLARZ (budowlany, meblowy, montażysta stolarki okiennej)
Cała Polska

Opis stanowiska

  • Prace w warsztacie stolarskim, budowa mebli
  • Renowacja mebli antycznych
  • Obsługa maszyn produkcyjnych oraz elektronarzędzi stolarskich
  • Budowa stolarki okiennej oraz prace montażowe
  • Prace montażowe przy składaniu mebli, umeblowania sklepowego oraz stanowisk targowych

Wymagania

  •         Wykształcenie kierunkowe zawodowe jako stolarz, cieśla lub pokrewne – warunek konieczny
  •         Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 3 lata
  •         Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym umożliwiającym konwersację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  •         Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych
  •         Prawo jazdy, własny samochód

Oferujemy

  •         Długoterminowe zatrudnienie u zaufanych niemieckich pracodawców
  •         Niemiecką umowę o pracę
  •         Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji kandydata)
  •         Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w pokojach 1-osobowych z WiFi (odpłatne lub darmowe w zależności od pracodawcy i oferty pracy)
  •         Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo
  •         Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  •         Płatny urlop
  •         Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  •         Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec.
  •         Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
  •         Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny.
  •         Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy