Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Dyspozytor

Szczecin

, KADRY SERWIS Sp. z o.o.

Dyspozytor
Szczecin

Opis stanowiska

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy transportowej z długoletnim stażem na rynku poszukujemy Kandydata/Kandydatki do pracy na stanowisko:

Stanowisko: Specjalista Dyspozytor
Nr referencyjny: SD/08/2015
Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:
• Optymalne planowanie transportu,
• Zapewnienie ciągłości wykonywanych zadań przewozowych,
• Nadzór oraz stały kontakt z kierowcami,
• Organizacja pracy floty własnych pojazdów,
• Kontakt ze zleceniodawcami krajowymi i zagranicznymi,
• Prowadzenie bieżącej dokumentacji transportowej oraz raportowanie pracy.

Wymagania

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
• Doświadczenie w branży transportowej,
• Mile widziane doświadczenie w branży transportowej,
• Znajomość obsługi komputera, w szczególności MS Office,
• Umiejętność organizacji pracy własnej,
• Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
• Odpowiedzialność za wykonaną pracę.

Oferujemy

Oferujemy:
• Pracę na pełen etat,
• Umowa o pracę,
• Pracę w zgranym zespole,
• Niezbędne narzędzia do pracy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
Bądź kontakt telefoniczny: 531-641-084, 91-852-50-51

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, poz.883)”

Nie jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 –numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.