Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Tomaszów Mazowiecki
    (97-200)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Opis działalności firmy

Jesteśmy Certyfikowaną (cert. Nr 11714) Agencją Pracy Tymczasowej    Jeśli jesteś pracodawcą: Zapewnimy Ci komplesowe rozwiązania z zakresu pracy tymczasowej, kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne na wszystkich szczeblach.

Pracownik produkcji
Cała Polska

Opis stanowiska

- obsługa maszyn i narzędzi na zaawansowanej linii technologicznej
- realizacja produkcji wg narzuconego planu (obsługa nowej linii produkcji elementów betonowych)

- miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Wymagania

- doświadczenie w pracy na produkcji i przy obsłudze maszyn
- wykształcenie min. zawodowego
- zdolności technicznych i zainteresowań w tym zakresie (mechanika, majsterkowanie, tzw "złota rączka")
- chęci i gotowości do zaangażowania się w rozwój produkcji nowych wyrobów
- mile widziane uprawnienia przydatne na produkcji (wózki widłowe, spawalnicze)
- dokładność, precyzyjność
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- czytelną ścieżkę kariery umożliwiająca rozwój i podwyżkę zarobków.
- premie
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
- zdobycie atrakcyjnego zawodu i doświadczenia zawodowego,, gwarantujących bezpieczeństwo na rynku pracy.