Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Mielec
    (39-300)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji/ Czechy

Mielec

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Pracownik produkcji/ Czechy
Mielec

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9145) poszukuje osób do pracy w Czechach, na stanowisku pracownik produkcji.

Możliwość pracy dla par, grup osób.

Nie wymagamy doświadczenia – na miejscu są organizowane tygodniowe szkolenia stanowiskowe.

Miejsce pracy: Mikulov (ok. 40 km od Brna)

Opis stanowiska:
- wykonywanie prostych prac produkcyjnych,

- obsługa linii produkcyjnej,

- montaż podzespołów elektrycznych / elektronicznych, montaż kabli

Wymagania

Wymagania:
- chęć podjęcia pracy na terenie Czech,
- dojazd do Czech we własnym zakresie,
- elastyczność (praca w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym / przydział do zmian na miejscu),
- brak przeciwwskazań do pracy stojącej.

Oferujemy

Oferujemy:
- wynagrodzenie 3 500zł netto bez nadgodzin (wynagrodzenie podstawowe + liczne dodatki),
- możliwość nadgodzin dodatkowo lepiej płatnych,
- darmowe zakwaterowanie zapewnione przez agencję czeską,
- zwrot za dojazd do Czech, po przepracowaniu pełnego miesiąca,
- czeską umowę o pracę,
- możliwość zaliczek,
- zwrot za dojazd z zakwaterowania do miejsca pracy,
- możliwość zdobycia doświadczenia.