Branża

  • Doradztwo / Konsulting

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Trener (b. motoryzacyjna)

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Trener (b. motoryzacyjna)
Wrocław

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – firmy z branży doradczo-szkoleniowej – osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: cała Polska

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • przeprowadzanie analizy zapotrzebowania na rodzaj działań rozwojowych dla Klientów z branży automotive,
  • projektowanie i planowanie wyszczególnionych działań,
  • realizacja wyznaczonego planu działania rozwojowego dla Klienta,
  • analiza wyników i osiągniętych celów wdrożonego planu oraz kontynuacja doskonalenia prowadzonych działań.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • możesz wykazać się doświadczeniem na stanowisku Trenera oraz min. 3-letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku Kierowniczym lub jako Sprzedawca u Dealera/Importera w branży automotive, bądź posiadasz kilkuletnie doświadczenie w roli Trenera/Konsultanta w projektach dla branży motoryzacyjnej,
  • posiadasz pasję do motoryzacji, interesujesz się nowinkami technicznymi oraz na bieżąco monitorujesz rynek automotive,
  • jesteś gotowy do pracy  na wyłączność, a także do przemieszczania się w różne regiony Polski,
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz z łatwością nawiązujesz kontakty,
  • cechuje Cię: dynamika w działaniu, wysoka kultura osobista, a także szczegółowość, bystrość   i różnokierunkowość w myśleniu i działaniu,
  • możesz wykazać się dobrą znajomością obsługi komputera,
  • posiadasz prawo jady kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stałą pracę w oparciu o zatrudnienie na podstawie B2B,
  • pracę w trybie zdalnym,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • wsparcie w rozwoju i podnoszeniu kompetencji trenerskich,
  • współpracę z liderami w branży motoryzacyjnej w Polsce,
  • możliwość własnej inicjatywy i wdrażania pomysłów.