Branża

  • Merchandising / Inwentaryzacje

Lokalizacje

  • Ruda Śląska
    (41-700)

Praca na stanowisku Kompletacja towaru - Ruda Śląska

Ruda Śląska

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Kompletacja towaru - Ruda Śląska
Ruda Śląska

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • kompletacją towaru na magazynie,
  • innymi pracami pomocniczymi.

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • chęci do pracy,
  • odpowiedzialnego podejścia do obowiązków,
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej.

Oferujemy

Co chcemy Ci zaoferować?

  • umowa zlecenie,
  • wynagrodzenie akordowe uzależnione od przygotowanych opakowań,
  • wsparcie koordynatora na każdym etapie zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy,
  • godziny pracy poniedziałek – niedziela wg. grafiku.