Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Jyväskylä
    (Finlandia)

Praca na stanowisku Operator robota spawalniczego / Finlandia

Jyväskylä

, D&D Invest Group

Operator robota spawalniczego / Finlandia
Jyväskylä

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Finlandia.
Rodzaj pracy: pełny etat
Liczba wolnych miejsc: 2
Przedział wynagrodzenia:
15,50 eur - 20,00 eur / stawka godzinowa (Brutto)
dodatek wakacyjny (ponad +9%)
+ dodatki wynikające z fińskiego prawa pracy

Samodzielna obsługa robota spawalniczego Motoman
obserwacja i nadzorowanie zachodzących procesów spawalniczych
wizualna kontrola wytwarzanych detali
umiejętność oceny poprawności spoin

Wymagania

Doświadczenie w pracy z robotem spawalniczym (min 1 rok).
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
umiejętności czytania rysunku technicznego
umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
mile widziane doświadczenie w programowaniu

Oferujemy

dodatek wakacyjny (ponad 9%)
Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia.
ubezpieczenie
kontrakt z firmą w Finlandii
Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
ubezpieczenie / Korzystasz ze wszystkich socjalnych przywilejów w Finlandii.