Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Technik napraw domowych / biurowych

Warszawa

, FCHM Sp. z o.o.

Technik napraw domowych / biurowych
Warszawa

Opis stanowiska

FCHM Spółka z o.o.

Dynamicznie rozwijająca się Firma działająca w sektorze usług technicznych dla Klienta indywidualnego poszukuje zaangażowanych, doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Złota Rączka

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Praca polega na usuwaniu awarii i usterek w domach Klienta / biurach, drobnych prac wykończeniowych, hydraulicznych i elektrycznych.

Wymagania

Praktyczne doświadczenie w naprawach typowych awarii, usterek związanych z eksploatacją domów i mieszkań.
Wiedza techniczna;
Zmysł techniczny;
Orientacja na Klienta, zrozumienie jego potrzeb,
Prokliencka postawa;
Komunikatywność;
Uniwersalność;
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Atrakcyjne, negocjowalne warunki zatrudnienia;
System motywacyjny;
Samochód służbowy;
Narzędzia pracy;
Przyjazny klimat i atmosferę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV z opisem wiedzy oraz doświadczeń)

Proszę o przesłanie CV na adres: biuro@fachmistrz.pl