Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Wrocław (Wrocław-Krzyki)
    (53-330)

Praca na stanowisku sprzedawca

Wrocław (Wrocław-Krzyki)

, Salon Dobry Optyk

sprzedawca

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
- Rzetelna i profesjonalna obsługa klienta w zakresie oferowanych produktów i usług.
- Dobór oprawek i szkieł według zleconych parametrów.
- Dopasowanie gotowych okularów.
- Drobne naprawy okularów.
- Sprzedaż produktów dodatkowych.
- Dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów.
- Prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej ze sprzedażą
- Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Wymagania

Od kandydatów ubiegających się o pracę oczekujemy:

- Wykształcenia min. średniego;
- Obsługi komputera w podstawowym zakresie;
- Doskonałej organizacji pracy;
- Umiejętności pracy w zespole;
- Miłej aparycji
- Ukończenie kursu / studiów związanych z optyką lub doświadczenie w branży optycznej będzie dodatkowym atutem kandydata;
- Znajomość programu Subiekt będzie dodatkowym atutem.

Wymagania:

- Dyspozycyjność
- Wysoki poziom kultury osobistej.
- Sumienność
- Komunikatywność
- Zaangażowanie

Oferujemy

- Stabilne warunki zatrudnienia.
- Profesjonalne szkolenie zawodowe.
- Miłą atmosferę pracy.
- Ciekawą pracę o dużej samodzielności i różnorodności zadań