Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Młodszy specjalista ds. e-marketingu - Katowice

Katowice

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Młodszy specjalista ds. e-marketingu - Katowice
Katowice

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Weryfikacją i aktualizacją treści ofert o pracę na różnych szczeblach,
  • Tworzeniem i edycją grafik w Canvie dopasowanych do ofert,
  • Redagowaniem treści materiałów reklamowych i graficznych,
  • Opracowywaniem materiałów marketingowych,
  • Prowadzeniem profili firmy w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Instagram),
  • Raportowaniem wyników przeprowadzanych działań marketingowych
  • Wdrażaniem nowych rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży.

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Znajomości programów graficznych - mile widziane,
  • Umiejętności tworzenia i redagowania tekstów, szczególnie ofert o pracę i artykułów związanych z HR-em,
  • Wykształcenia średniego lub wyższego - mile widziane związane z marketingiem, psychologią reklamy bądź biznesu,
  • Doświadczenie nie jest konieczne,
  • Znajomości MS Office (szczególnie Excela i Power Point),
  • Kreatywności i ciągle poszukiwanie nowych rozwiązań,
  • Pozytywnego nastawienia do działania.

Oferujemy

Co chcemy Ci zaoferować?

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zaangażowania w działania,
  • Pakiet benefitów (kartę sportową, grupowe ubezpieczenie zdrowotne),
  • Przyjazny team,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Długoterminową współpracę w rozwijającej się firmie.