Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Kliczków
    (59-724)

Praca na stanowisku Samodzielny Księgowy

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Samodzielny Księgowy
Kliczków

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania i zatrudniania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – obiektu hotelowo - gastronomicznego  – osoby do pracy, na stanowisku:

Samodzielny księgowy

Miejsce pracy:  Okolice Bolesławca

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz ksiąg handlowych,

  • księgowanie dokumentów oraz ich weryfikacja pod względem księgowym i podatkowym zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych: CIT i VAT,

  • kontrola nad zobowiązaniami z tytułu leasingu.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • masz min. 2 lata doświadczenia w pracy  jako Samodzielny Księgowy,

  • bardzo dobrze obsługujesz komputer (pakiet MS Office, głównie Excel),

  • posiadasz prawo jazdy kat. B,

  • cechują Cię: terminowość, systematyczność, dokładność.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pakiet medyczny,

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, komputer stacjonarny).