Branża

  • Handel / Sprzedaż

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Warszawa (Mokotów)
    (02-513)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Warszawa (Mokotów)

, GATA HOUSE Agata Kmiecik

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Doradcy ds.nieruchomości w zakresie sprzedaży i najmu nieruchomości.

Do obowiązków należeć będzie:

*pozyskiwanie nieruchomości,
*oferowanie i prezentacje nieruchomości,
*przygotowywanie dokumentacji do transakcji,
*stały kontakt z klientem.

Wymagania

*doświadczenie zawodowe na stanowisku doradca ds. nieruchomości
*pracowitość i systematyczność
*komunikatywność
*zdolności handlowe i negocjacyjne
*znajomość obsługi komputera
*dobra prezencja

Oferujemy

*atrakcyjny system wynagradzania - możliwość podstawy na początek i nawet do 60% od uzyskanego obrotu,
*niezbędne narzędzia pracy, w tym tel. komórkowy,
*szkolenia,
*program biurowy online,
*szeroką bazę klientów i nieruchomości,
*miłą atmosferę,
*elastyczne godziny pracy.

Prezentacja firmy:

Firma GATA HOUSE istnieje od 9 lat na rynku nieruchomościowym (wcześniej działała jako Studio Nieruchomości i w formie spółki pod nazwą JK Partners ).
Zajmujemy się sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości w Warszawie i okolicach Warszawy.
Zapraszamy do współpracy!