Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Tczew
    (83-100)

Praca na stanowisku FREZER/MALARZ PROSZKOWY/MECHANIK

Opis działalności firmy

Jesteśmy firmą doradczą z branży HR. Głównie zajmujemy się rekrutacjami niższego i średniego szczebla, a także wynajmem pracowników. Nasze ponad 10-letnie doświadczenie w zatrudnianiu również obcokrajowców sprawiło, że priorytetem dla nas jest pomoc cudzoziemcom w legalnym pobycie oraz pracy w Polsce. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań rekrutacyjnych, co pomaga w dostosowaniu się do zmieniających się warunków rynku pracy.

FREZER/MALARZ PROSZKOWY/MECHANIK
Tczew

Opis stanowiska

Agencja Pracy Personalny Serwis (nr KRAZ 6800), w związku z ciągłym rozwojem firmy,  poszukuje dla swojego klienta (firma z branży metalurgicznej) pracowników na stanowiska:

- malarz proszkowy

- frezer

- mechanik

- spawacz TIG i MIG

- pracownika zaginarek CNC

Wymagania

mile widziane doświadczenie

w przypadku mechanika doświadczenie to wymóg konieczny

w przypadku spawacza ważne umiejętności oraz mile widziane certyfikaty

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

- umowę o pracę

- stałe zatrudnienie

- dojazd ze Starogardu Gdańskiego po stronie pracodawcy

- podstawa wynagrodzenia w przedziale 1800 - 3500 zł brutto (spawacz wykwalifikowany maksymalne wynagrodzenie podstawy 4500 brutto)

- praca na II zmiany