Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Emmen
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Pracownik fizyczny

Opis działalności firmy

BLOKADA PRACODAWCY - SPRAWDZIĆ EMAIL UŻYTKOWNIKA

Pracownik fizyczny
Emmen

Opis stanowiska

Od września br. potrzebuje polaków do zbiorów jabłek i gruszek. Jestem polką prowadzącą firme w holandii, więc wole, żeby pracowali u mnie rodacy. Praca od poniedziałku do piątku (jeżeli ktoś chce pracuje w soboty i niedziele za większą stawke) średnio 8-10 godzin dziennie. Zakwaterowanie w budynkach socjalnych na terenie gospodarstwa lub w pobliskim miasteczku ok. 5km od gospodarstwa. Oczywiście w przypadku zakwaterowania poza farmą gwarantuje transport z i do miejsca pracy. Jeżeli chodzi o transport z polski to nie jestem w stanie zapewnic wlasnego przewoźnika, ale mam kontakty z tzw. "busiarzami" więc moge pomóc taki transport zorganizować jeśli ktoś byłby chętny (koszt przejazdu w jedną strone ~ 65 eur, raczej nie powinno przekroczyć 300zł). Stawki ~9 eur na godzine netto. Jeśli ktoś nie posiada sofi, to proszę o wcześniejsze zgłoszenie tego, pomogę załatwić przed przyjazdem. Gwarantuje miłą "rodzimą" atmosfere w pracy i w zamian oczekuje takiego samego nastawienia do pracy, sumienności i uczciwości. Proszę o zgłoszenia wraz z adresem mailowym żebym mogła odpisywać Państwu na ewentualne pytania. Adres mailowy do kadr to katarzynakepa@inteia.pl . Prosiłabym jeszcze o przesłanie dokumentów tj. sofi number, ksero dowód osobisty oraz prawo jazdy jeśli jest. Na koniec dodam tylko, że jest to bezpośrednia oferta a nie agencji.

Wymagania

-    motywacja do prac fizycznych
-    dobra kondycja fizyczna
-    zaangażowanie i chęć do pracy
-    dyspozycyjność
-    doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy

-    stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-    pakiet socjalny