Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Specjalista ds. administracji i rekrutacji

Specjalista ds. administracji i rekrutacji
Opole

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem pragniemy podzielić się naszym sukcesem z Tobą, oferując Ci współpracę na stanowisku:
Specjalista ds. Rekrutacji i Administracji
Obowiązki:
• planowanie i przeprowadzanie procesów rekrutacji i selekcji kandydatów (publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, sporządzanie opinii )
• przygotowanie do zatrudnienia i opieka nad kandydatami
• udział w bieżących pracach administracyjno- biurowych
• kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
• wykonywanie tłumaczeń

Wymagania

• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie)
• wykształcenie min. średnie
• dobra organizacja pracy własnej
• wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i pracy w zespole
• inicjatywa, kreatywność oraz dynamika w działaniu
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• pracę w młodym zespole i miłą atmosferę pracy
• szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
• narzędzia niezbędne do pracy
• możliwość wykorzystania znajomości języków obcych