Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Meer
    (Belgia)

Praca na stanowisku Pakowacz/ Meer / Belgia

Meer

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Pakowacz/ Meer / Belgia
Meer

Opis stanowiska

[PAKOWACZ / MEER/ BELGIA] Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla swojego klienta w Meer poszukuje pakowaczy. Opis stanowiska: - pakowanie grzybów, - układanie produktów, - praca ze skanerem, - utrzymanie czystości w miejscu pracy, - inne zadania, jeśli jest to wymagane.

Wymagania

  - własne zakwaterowanie - znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego- będzie dodatkowym atutem, - elastyczność i motywacja do pracy, - własny transport do pracy,

Oferujemy

  Oferta: - dodatek 30% za pracę w godzinach nocnych, - wynagrodzenie 13,18 euro/h brutto, - możliwość nadgodzin (powyżej 9 godziny pracy płatne 150%) - dodatek za dojazdy do pracy. Więcej informacji +48 570 935 868 Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja[małpa]kbti.pl w tytule: Pakowacz/Meer Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)". [PACKERS / MEER / BELGIUM] The KBTI Poland employment agency (cert. 9154) is looking for packers Job description: - packing mushrooms, - stacking products, - work with a scanner, - keeping the workplace clean, - other tasks, if required. You should: - speak English or Dutch - be flexible and motivated to work - have own accommodation in the Meer area and own transport to work, We offer: - 30% supplement for night work, - salary 13.18 EUR / h gross, - the possibility of overtime (over 9 hours of work paid 150%) - allowance for commuting to work. More information +48 570 935 868 If you are interested, please send your CV to the following address: rekrutacja [at] kbti.pl in the title: Packers / Mee