Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister Inżynier

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Manager ds Rozwoju

Opis działalności firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego zalożona w 2010 roku, numer Rejestru Agencjii zatrudnienia 6477. Zajmujemy się rekrutacją i rozwojem pracowników wszystkich szczebli poprzez doradztwo strategiczne, coaching managerski, treningi i szkolenia ISLA to I innowation S strategy L leadership A autority

Manager ds Rozwoju
Warszawa

Opis stanowiska

Nasz Klient to ceniony producent preparatów do suchej dezynfekcji. Ze względu na dynamiczny rozwój spowodowany nowymi, innowacyjnymi produktami i systemami systematycznie zwiększa zespół

stąd

 Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko

Manager ds. Rozwoju

Miejsce pracy: województwo mazowieckie

Do zadań Pracownika należeć będzie:

  • Rozszerzanie obszaru zastosowań produktów
  • Praktyczne wdrażanie nowych produktów i systemów
  • Skuteczne zarządzanie zespołem doradców
  • Odpowiedzialność za generowane koszty
  • Utrzymanie znakomitych relacji z dotychczasowymi klientami
  • Udział we wdrożeniach nowości
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z zakresu dezynfekcji

Wymagania

Idealny kandydat powinien spełniać wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu:
    • Rolnictwo
    • Zootechnika
    • Weterynaria
    • Biologia, chemia lub pokrewne
  • Przynajmniej czteroletnie doświadczenie w pracy managerskiej w sektorze rolnym
  • odpowiedzialność, samodzielność, dyspozycyjność
  • nastawienie na rozwój i ciągłe doskonalenie
  • czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży paszowej, zbożowej, dystrybucji środków do produkcji rolnej
  • zamieszkanie w Warszawie lub okolicach
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • pełen zestaw szkoleń zarówno produktowych jak i sprzedażowych
  • nowoczesny system zarządzania i bardzo dobre warunki pracy.