Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Rogowiec
    (97-410)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku PRACA DORYWCZA DLA UCZNIA/STUDENTA

PRACA DORYWCZA DLA UCZNIA/STUDENTA
Rogowiec

Opis stanowiska

Praca dorywcza dla ucznia/studenta od stycznia 2022.

Praca będzie polegała na dokonywaniu pomiarów czasu przezbrojenia maszyn produkcyjnych (za pomocą stopera) oraz wpisywania wyników pomiarów do pliku Excel.

Wymagania

Wymagania:
– Status ucznia lub studenta.

– Pełnoletność.
– Dyspozycyjność – praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00.

Oferujemy

Oferujemy:
– Umowa zlecenie na okres 2 miesięcy.
– Stawka godzinowa 19,70zł brutto.
– Praca w zakładzie Sempertrans w Rogowcu.
– Niezbędne narzędzia do pracy, ubranie robocze i środki ochrony indywidualnej oraz szczegółowe szkolenie.