Branża

  • Inżynieria / Technika

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Toruń
    (87-100)

Praca na stanowisku Dyrektor ds. Serwisu i Części

Opis działalności firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego zalożona w 2010 roku, numer Rejestru Agencjii zatrudnienia 6477. Zajmujemy się rekrutacją i rozwojem pracowników wszystkich szczebli poprzez doradztwo strategiczne, coaching managerski, treningi i szkolenia ISLA to I innowation S strategy L leadership A autority

Dyrektor ds. Serwisu i Części
Toruń

Opis stanowiska

Nasz Klient to ceniony autoryzowany diler jednych z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek maszyn rolniczych. Ze względu na dynamiczny rozwój spowodowany rozbudową placówek systematycznie zwiększa zespół

Stąd

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: województwo kujawsko-pomorskie

Do zadań Pracownika należeć będzie:

  • Koordynacja pracy działów serwisowych w placówkach
  • Rozwój sprzedaży części
  • Nadzorowanie procesów gwarancyjnych
  • Rozwój sprzedaży usług serwisowych
  • Nadzór nad profesjonalnym rozwojem zespołu serwisantów
  • Nadzór nad wdrażaniem standardów wymaganych przez dostawców
  • Monitoring wyników osiąganych przez poszczególne odziały firmy
  • Optymalizacja procesów dotyczących funkcjonowania działu części i serwisu

Wymagania

Idealny kandydat powinien spełniać wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu:
    • Mechanika
    • Rolnictwo
    • Mechanizacja Rolnictwa
    • Mechatronika lub pokrewne
  • Przynajmniej czteroletnie doświadczenie w pracy szefa serwisu maszyn budowlanych, samochodów ciężarowych lub maszyn rolniczych
  • odpowiedzialność, samodzielność, dyspozycyjność
  • konsekwencja w działaniu
  • nastawienie na rozwój i ciągłe doskonalenie

Mile widziane:

  • zamieszkanie kujawsko-pomorskie rejon (Toruń, Grudziądz, Brodnica, Włocławek)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • pełen zestaw szkoleń zarówno produktowych jak i managerskich
  • nowoczesny system zarządzania i bardzo dobre warunki pracy.