Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Miejsce pracy: Holandia
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Praca w magazynie - nawet 12 EUR/h NL

Miejsce pracy: Holandia

, OTTO Work Force Recruitment

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Praca w magazynie - nawet 12 EUR/h NL

Opis stanowiska

Zacznij pracę w nowoczesnym magazynie sieci JingDong, gdzie znajdują się najróżniejsze produkty: żywność, odzież, kosmetyki, elektronika i wiele innych. To nowa firma na rynku holenderskim, co oznacza duże szanse awansu. Zobacz sam, co jeszcze możesz zyskać!

Twoje zadania w tej pracy:

-Przemieszczanie palet za pomocą wózka EPT (jeśli masz uprawnienia)
-Kontrola dostaw i wprowadzanie do systemu
-Kompletowanie zamówień zgodnie z wytycznymi systemu (w j. angielskim) – jedynie w swoim obszarze magazynu, co oznacza dużo mniej chodzenia niż zwykle w podobnej pracy
-Sortowanie skompletowanych zamówień
-Liczenie stanów magazynowych
-Kontrola jakości zwrotów i selekcja
Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie nawet 12.00 EUR na godzinę!
-Duże możliwości rozwoju kariery jako supervisor lub teamleader
-Dodatki za pracę w soboty (50%), niedziele (100%) oraz dodatek zmianowy 8,75%
-Pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii
-Średnio 32-40 godzin pracy tygodniowo gwarantowane kontraktem
-Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
-Pracę na trzy zmiany w godzinach 6-14.30, 14.30-23 i 23-6 (nocna zmiana w razie zapotrzebowania, tylko w dni robocze)
-Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej
-Zorganizowane zakwaterowanie na miejscu i dojazd do/z pracy
-Dostęp do wyposażonej stołówki
-Aplikację MyOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
-Telefoniczną pomoc 24/7 - Operation Service Center
-Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
-Zatrudnienie z możliwością przejścia na kontrakt bezpośredni!
Wymagania:
-Mile widziana znajomość j. angielskiego
Zainteresowany? Aplikuj już teraz lub zadzwoń pod +48 71 744 3100, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! CV prosimy o przesyłanie na adres: pracuj@ottopraca.eu
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Wymagania

Mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy

Wszystkich zainteresowanych