Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Wola Wiązowa
    (97-438)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS. PLANOWANIA PRODUKCJI

Wola Wiązowa

, Agencja Pracy Select

SPECJALISTA DS. PLANOWANIA PRODUKCJI

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Wola Wiązowa
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na w/w stanowisku:
– Planowanie produkcji.
– Przyjmowanie zamówień sprzedaży i ustalanie terminów realizacji.
– Kontrola stanu surowca i wyrobu gotowego.
– Kontrola rozliczeń produkcji.
– Współpraca z działami produkcji, sprzedaży, jakości i logistyki.

Wymagania

Wymagania:
– Znajomość obsługi komputera.
– Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
– Znajomość systemów i procesów planowania produkcji.
– Umiejętność organizowania i planowania produkcji.
– Odpowiedzialność oraz dokładność.

Oferujemy

Oferujemy:
– Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
– Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
– Pomocny zespół pełen pasjonatów swojej pracy.
– Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
– Ciekawą pracę pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.