Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Doradca Techniczno-Handlowy

Rzeszów

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Doradca Techniczno-Handlowy
Rzeszów

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej, działającej w branży elektrotechnicznej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: województwo małopolskie, śląskie, podkarpackie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Budowanie trwałych relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów, w szczególności wykonawców, biur projektowych, inwestorów,
  • Współpracę z klientami oraz doradztwo techniczne w zakresie doboru oferowanych produktów i technologii,
  • Sprzedaż produktów z portfolio firmy,
  • Analizę rynku oraz rozwój sieci sprzedaży,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy – uczestnictwo w targach i wydarzeniach branżowych.

Wymagania

  • 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży elektrotechnicznej,
  • Wiedzy z obszaru elektrotechniki oraz elektryki,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • Znajomości technik sprzedaży i umiejętności negocjacyjnych,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o dynamicznym rozwoju i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz system premiowy),
  • Niezbędne do pracy narzędzia (samochód, telefon, laptop),
  • Pakiet benefitów i świadczeń socjalnych: możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, kartę MultiSport, pożyczki z systemu socjalnego.